در تکنولوژی هایفو HIFU امواج اولتراسوند با شدت بیش از 5 وات بر سانتیمتر بدون آسیب به بافت از آن عبور کرده و انرژی را سلول های هدف اعمال میکند و منجر به افزایش بافت میگردد. انرژی حاصل از هایفو با افزایش جنبش مولکولی موجب افزایش دما تا حد65-70 درجه سانتیگراد و تحریک واقعی فیبرو بلاست و در نتیجه کلاژن و الاستین سازی میشود.

در تکنولوژی هایفو HIFU امواج اولتراسوند با شدت بیش از 5 وات بر سانتیمتر بدون آسیب به بافت از آن عبور کرده و انرژی را سلول های هدف اعمال میکند و منجر به افزایش بافت میگردد. انرژی حاصل از هایفو با افزایش جنبش مولکولی موجب افزایش دما تا حد65-70 درجه سانتیگراد و تحریک واقعی فیبرو بلاست و در نتیجه کلاژن و الاستین سازی میشود

هایفوو با ایجاد Thermal cuagulation zoneدر لایه SMAS است که باعث می شود در هایفو اثرات فوری و دائمی دیدده شود.

فارغ از اثرات فوری و بلافاصله بعد از جلسه درمانی هایفو که برای بیمار بسیار جذاب است تاثیر واقعی از یک هفته بعد شروع شده و تا 3ماه تکمیل میگردد که بستگی به رعایت و نگهداری ببیمار از پوست خود دارد.

ماندگاری این اثر حتی تا 2سال نیز گزارش شده است.

اما از آنجا که پدیده پیری مدام در حال اتفاق است لذا سالی یکبار انجام هایفو توصیه میگردد.

نتایج و اثرات هایفو تراپی :

لیفت پیشانی و رفع افتادگی پلک (بالاکشیدن ابروها)
رفع چین و چروک کنار چشم لیفت گونه ها
کم شدن عمق خطوط خنده و گریه ( رفع افتادگی گوشه های لب)
رفع افتادگی های زیر چانه( رفع افتادگی پایین صورت)
رفع غبغب
رفع چین و چروک های صورت و گردن
سفت و محکم شدن پوست صورت( تحریک کلاژن و الاستین سازی)

کلمات کلیدی:

هایفو،دستگاه هایفو،قیمت دستگاه هایفو،جوانسازی،خرید دستگاه هایفو،فروش دستگاه هایفو،لایه برداری پوست،hifu،دستگاه hifu،خریددستگاه hifu،فروش دستگاه hifu،دستگاه هایفو چیست؟،قیمت دستگاه hifu

X
دایود(Diode)،هایفو(Hifu)،الکس(Alex)، اس اچ آر(ipl shr)،فرکشنال(co2 frational)،واترجت(water jet)،میکرودرم،کوتر(elecro surgery)
¤