دستگاه Diode

دستگاه Diode

Diode laser

دستگاه Diode Laser

دستگاه diode Laser پیشرفته و مزایای آن

سیستم خنک کننده در دستگاه Diode Laser، عامل تعیین کننده در افزایش محبوبیت لیزر رفع موهای زائد دایود نسل جدید لیزرهای دایود کاملا متحول شده اند.پیشرفت تکنولوژی این لیزر موهای زائد در سال 2015 و کارایی بالای دایود یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این لیزرهای رفع موهای زائد در دنیا بوده است.میزان نفوذ بالای لیزر Diode ومیزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف مناسب ترین انتخاب ها جهت رفع موهای زائد قرار داده . هنگام درمانهای لیزری، سیستم های خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند . سازندگان Diode با تکمیل و پیشرفت تکنولوژی دایود، این لیزر رفع موهای زائد را در سال 2015 به گزینه ای کاملا مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن تبدیل کرده است.

 

لیزر Diode با بکارگیری سیستم خنک کننده تماسی در هندپیس و همچنین هندپیس خنک کننده مجزا این امکان را فراهم می سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دمای زیر صفرخنک ساخته و بدین ترتیب امکان اعمال توان های بالاتر لیزر بدون سوختگی و درد فراهم می گردد.

دستگاه لیزر دایود ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی هدف که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و متلاشی می نماید . اثر نور لیزر بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن مو بوده که این مکانیسم به نام فوتوترمولیز خوانده می شود . لیزر دایود درمان قطعي موهاي زائد با هندپيس 808 نانومتری و دارای خنک کننده سطح پوست تا 5- درجه می باشد .

اما چند مورد دیگر از مزایای دایود:

*این دستگاه قادر به تولید و تخلیه انرژی بسیار موثر به میزان ده شات در ثانیه است

*هدف به صورت رگباری تحت درمان قرار می گیرد و نه شات – شات

*به هیچ وجه دردی در این روش وجود نخواهد داشت و مهم ترین مسئله ماندگاری همیشگی رفع موهای زائد با لیزر است که به کمک آن می توان برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شد.

 

دستگاه دایود ,دستگاهdiode  ,دستگاه لیزر دایود ,

خرید دستگاه دایود ,خرید دستگاه لیزر دایود ,قیمتدستگاه لیزر دایود ,

فروش دستگاه دایود ,فروش دستگاه لیزر دایود ,دایود ,

قیمت دستگاه دایود لیزر ,دستگاه ,diode laser

 

درباره‌ی modir

Check Also

قیمت خرید دستگاه لیزر دایود

قیمت خرید دستگاه لیزر دایود فروش دستگاه لیزر دایود قیمت دستگاه لیزر دایود خرید و فروش انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.