خانه / خرید دستگاه لیزر جوانسازی

خرید دستگاه لیزر جوانسازی

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”362″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”custom_link” link=”https://hyperlasers.com/hifu-master-life/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs alignment=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”Hifu Master life” tab_id=”1513494806902-815556ab-129f”][vc_column_text]

خرید دستگاه لیزر جوانسازی

Hifu Master life

خرید دستگاه لیزر جوانسازی درسونامی تمایل به جوانسازی و لیفت غیر جراحی ، تکنولوژی اولتراسوند متمرکز ملقب به هایفو با بالاترین حد تمرکز و نفوذ به لابه های عمیق Derm و SMAS ، در مقایسه با تکنولوژی های قبل را دارا میباشد.


خرید دستگاه لیزر جوانسازی در تکنولوژی هایفو HIFU امواج اولتراسوند با شدت بیش از ۵ وات بر سانتیمتر بدون آسیب به بافت از آن عبور کرده و انرژی را سلول های هدف اعمال میکند و منجر به افزایش بافت میگردد. انرژی حاصل از هایفو با افزایش جنبش مولکولی موجب افزایش دما تا حد۶۵-۷۰ درجه سانتیگراد و تحریک واقعی فیبرو بلاست و در نتیجه کلاژن و الاستین سازی میشود.

هایفو با ایجاد Thermal cuagulation zoneدر لایه SMAS است که باعث می شود در هایفو اثرات فوری و دائمی دیدده شود.فارغ از اثرات فوری و بلافاصله بعد از جلسه درمانی هایفو که برای بیمار بسیار جذاب است تاثیر واقعی از یک هفته بعد شروع شده و تا ۳ماه تکمیل میگردد که بستگی به رعایت و نگهداری ببیمار از پوست خود دارد.ماندگاری این اثر حتی تا ۲سال نیز گزارش شده است..اما از آنجا که پدیده پیری مدام در حال اتفاق است لذا سالی یکبار انجام هایفو توصه میگردد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مکانیزم عمل محصول” tab_id=”1513494806964-d17d30ac-eb77″][vc_column_text]
  • لیفت پیشانی و رفع افتادگی پلک (بالاکشیدن ابروها)

  • رفع چین و چروک کنار چشم

  • لیفت گونه ها

  • کم شدن عمق خطوط خنده و گریه ( رفع افتادگی گوشه های لب)

  • رفع افتادگی های زیر چانه( رفع افتادگی پایین صورت)

  • رفع غبغب

  • رفع چین و چروک های صورت و گردن

  • سفت و محکم شدن پوست صورت( تحریک کلاژن و الاستین سازی)

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]